תפריט סגור

ציוד לבעלי חיים

ציוד לבעלי חיים

מעמדה של חיית המחמד האהובה שלנו היא כשל בן משפחה של ממש, לכן אנו נהנים לפנק אותה בדרכים שונות. בעת רכישת ציוד לבעלי חיים אנו נהנים לא רק מחוויית קניה, אלא גם משיפור איכות חיי המשפחה.

הפסיכולוגיה של הפרקטיקה

הבחירה בסוג חיית המחמד שאנו מאמצים היא לא תמיד מודעת, אך היא מלווה במניעים פסיכולוגיים עמוקים, שאחד מהם הוא ההזדהות שאנו חשים עם החיה ועם תכונותיה.

לאחר שאימצנו חיה, אנו עוברים אל הממד הפרקטי: ציוד לבעלי חיים.

אמור לי מה החיה שלך ואומר לך מי אתה

אם ממלאים את ביתכם כשכושי זנב נלהבים ונביחות של התרגשות לצד פרעושים וקרציות, יש למהר ולהצטייד בחומרי הדברה מתאימים. כדי לשמור על בריאותו של הכלב לאורך זמן יש לבחור גם במברשת שיניים מתאימה ומשחה, חטיפים דנטאליים, כלים לאוכל, וכמובן: קולר ורצועת הולכה. בזמן האיכות שלכם תוכלו להתקרב דרך הברשת הפרווה ומשחק בצעצועים.

אם הבית שלכם הוא מהסוג המכור לגרגורי עונג ופינוקים אין קץ, הרי שבחנות לציוד לבעלי חיים תוכלו למצוא ארגז צרכים וחול מיוחד, לצד מיטות להתכרבלות, כלים למזון, מסרקים ועוד.

אם בן למשפחת בעלי הכנף הצטרף למשפחתכם, הרי שיש לבחור בכלוב נוח שניתן לרהט במוצרי אווירה בעלי ניחוח של ג’ונגל, מתקני האכלה והשקיה ועוד.

זוחלים, מכרסמים ודגים – אף אחד לא מקופח.

בין צרכים למותרות

חיית המחמד שלנו תלויה בנו לחלוטין, לכן עלינו לספק את צרכיה השונים, בין אם מדובר באלו הפיזיים ובין אם באלו הנפשיים. מגוון של ציוד לבעלי חיים מאפשר לנו להיות בטוחים שלא פספסנו אף אחד מן הצרכים הללו וכי אין אנו מזניחים את החיה או גורמים לה חלילה נזק.

במסגרת הרכישות, הרשימה נחלקת לדברים חיוניים שאין לוותר עליהם, ולאביזרי נוחות והנאה.

ציוד חיוני הוא, כמובן, תלוי חיה, והוא כולל מזון מתאים, סביבת מחייה או סביבת שינה במידת הצורך, כלובים, אביזרי בטיחות וחומרי הדברה נגד טפילים.

ציוד המספק את צרכי המשחק של החיה הוא אינו הכרחי במקרים רבים אך הוא חיוני מאין כמותו. בעל חיים משועמם הוא בעל חיים מדוכא העלול להיות הרסני לעצמו ולסביבתו. טיפוח החיה על ידי הברשה ומשחק תורם לקשר בין בעל החיים לבעליו ולהנאה מן החיים המשותפים.

על אף רמת התקשורת הגבוהה המתאפשרת בין החיה לבעליה כעבור תקופת היכרות, עדיין מתעוררות לעתים שאלות וספקות באשר לדרך הטיפול ולמידת התאמתם של המוצרים לחיה.

בחנויות המתמחות באספקת ציוד לבעלי חיים ניתן למצוא את כל האביזרים הדרושים, לצד המלצות, יעוץ, טיפים ומענה על שאלות המתעוררות במהלך חיינו לצד חיית המחמד שלנו.

חלק מן הציוד הדרוש לתחזוקה השוטפת של חיית המחמד ניתן לבצע דרך הזמנה טלפונית או אינטרנטית. ניתן להזמין משלוחים עד הבית, לנוחותו של הלקוח.