תפריט סגור

אוכל לכלבים

אוכל לכלבים

החבר הטוב ביותר של האדם הוא אחד שגם צורך לא מעט מזון וכמובן, כדי שהוא יהיה בריא חשוב לספק לו אוכל לכלבים ברמה האיכותית ביותר. כאשר אתם בוחרים אוכל לכלבים עבור הכלב שלכם, זכרו תמיד את האהבה שהוא מרעיף עליכם, ותבינו שאסור לכם להתפשר כאן. הכלב שלכם רוצה אוכל טוב.

אוכל לכלבים קיים בכל מקום ולא רק בחנויות שמוכרות ציוד ומזון לחיות מחמד. כל סופר שמחשיב את עצמו ולפעמים אפילו מכולת קטנה, יציעו שקי אוכל גדולים עבור כלבים מכל הסוגים, כך שלא תתקשו למצוא את מבוקשכם. הקושי הא בבחירת סוג המזון המתאים לכלב שלכם, כזה שהוא ירצה לחטוף בכל רגע נתון.

התאימו את כמויות המזון לגודל הכלב

יש לכם דני ענק? כנראה שתצטרכו להעמיד לרשותו שקי מזון בכמויות אדירות. יש לכם פקינז? שק אוכל בינוני יכול להספיק גם לתקופה ארוכה. חשוב מאוד להתאים את כמויות האוכל לגודל הכלב, כדי שלא רק יזכה לערכים התזונתיים הדרושים לו, אלא גם יקבל בדיוק את הכמויות הדרושות לו ולא יותר מזה.

האדם יכול לספק לכלב שלו מזון בכמויות עצומות, פי כמה וכמה מאלו שהוא אמור לקבל. התוצאה? כלב שמן, שמתקשה לתפקד. עבור כל כלב מדובר בסבל של ממש, ועליכם לדאוג לכך שזה לא יקרה.

לכן, כאשר אתם מספקים לו מזון לכלבים, דאגו לכך שזה יינתן לו בכמויות סבירות. גם אם הוא נראה עדיין רעב, למרות שנתתם לו כמות מספקת, אל תתפתו ואל תישברו. לא יודעים בדיוק כמה לתת לו? אתם יכולים להתייעץ עם מומחים בתחום.

השתדלו לגוון ולקנות אוכל לכלבים מסוגים שונים

תעשיית המזון לכלבים התפתחה מאוד בשנים האחרונות וכיום, ישנם סוגים רבים של מוצרים שאתם יכולים לתת לכלב שלכם. אם אתם רוצים שהוא באמת ייהנה, כדאי שלא תוותרו על הגיוון וקנו לו כמה סוגים של מאכלים, כדי שיהיה מרוצה במיוחד.

האוכל העיקרי של הכלב צריך להיות שקי האוכל הרגילים שיש בכל סופר. אבל, לצד זה יהיה נחמד אם מידי פעם תיתנו לכלב ‘חטיפים’ טעימים, אם סתם כך מתוך אהבה עזה שאתם רוחשים לו, או כצ’ופר על התנהגות טובה.

את החטיפים הללו תוכלו לקנות בכל חנות חיות שמוכרת אוכל לכלבים. הם יוכלו להבטיח גיוון והנאה לכלב שלכם, וכך תוכלו לדעת שהוא נהנה כל העת מהאוכל שלו. אפשר להוסיף לכך משחקים וצעצועים טעימים, כמו עצמות לעיסה מיוחדות. אוכל לכלבים מסוג זה גם יאמן את שיניו וישמור עליהן חזקות.

לא כל אוכל לכלבים הוא אוכל איכותי

ישנן יצרניות של אוכל לכלבים בישראל ובעולם. הדרך להבטיח שאתם קונים לכלב את המוצר המתאים והבריא ביותר, היא להתייעץ, שוב, עם מומחים בתחום.

אפשרות נוספת היא לשאול בעלי כלבים ואנשים שגידלו בעבר כלב. הם כבר עשו בשבילכם את הטעויות בעניין זה ולכן, לרוב תהיה להם המלצה על אוכל לכלבים שיהיה מוצלח במיוחד. שאלו אדם שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות וכנראה שתעשו את הבחירה הנכונה.